BSDestek ®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BSDestek ®

HERKES BİRGÜN ŞARKIMIZI DİNLEYECEK ®

SAGOPA KAJMER / 2 TANIK

KADİR
    KADİR
    Bölüm Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 321
    Hobiler : PC
    Meslek : Öğrenci / Lycee4
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Nerdey10
    Takım : SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Fbku5
    Adınız : K@l)!R
    BS Puanınız :
    SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Left_bar_bleue90 / 10090 / 100SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Seven sever sevmeyen ....... gider
    Personalized field : SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Bayrakth6

SAGOPA KAJMER / 2 TANIK Empty SAGOPA KAJMER / 2 TANIK

Mesaj tarafından KADİR Salı 19 Ağus. 2008 - 11:10

Yoo Kits yo yo Kits
    İki tanık var biri dilimdir biride virüs kalemim ihanet etmez sözüm kağıda ve halim rabba Teslim ölümün
    sessizliğine eşsiz bir seda ile girdim boğulmaktan korktuğum bir denizin tahminimden derinim.Benim
    kalbim ısrarla cennet kuşatmasında hala ruhum bedeni terke maruz sevap artı günahlarla öncelerimi dışlar
    sonralarım aklım firarda güller yare sevgi kanıtı benim elimde papatya .içimden kaba bir ses beni azarlıyor
    yıpratmakta yağmur betonla sevişirken güneş altın saçmakta kollarım o nankörlerle çetin güreş tutmakta
    sago gidenlerin gölgelerini koleksiyonuna katmakta.
    sevdirmeye gayret etme kendini sevilmeye terket uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket her adım için on
    çuvallık külfet rabbım hayra lütfet zararı belli sonlarından iki gözünü ırak et keşfi bekleyen cümleler içindir
    bütün çabam kelimlerden kalpler yaptım kimini deştim acımadan .Dilini kestiklerim suküt nöbetinde gık
    çıkarmadan .Suratsızları Kapıdan Kovsan girmek ister Bacadan
    Söz ehlime itaat et benim sözüm cevher ,Kalemim olgunluk tahsilinde yalanına var ettim ..İki Tanık var Biri
    dilim bir kalemim olanı biteni sindirdim yeter bana kendi derdim ..
    Bilirim bensiz dostum iblis dostu hannas komşusu batırdıkça batırır derindir vesvas kuyusu en tatlı yerinde
    uykumu basar karabasan kabusu güzel cevapları vardır elbet hain sorusu.Kanadı olsa hain kedinin soyu
    kururdu serçelerin susuz çölde inci bulsa damla arar gözlerin rüzgar esmes her zamanki gemiye layik bir
    üfürse yol bulurdu bizim orta direk kayık bu şarkı bayık.Çin ipeği Giysen Dahi senin değerin eşşek kılı
    gelecek hayranlarındansan aç önüne bir kahve falı .Hızlı koşan arap atının Dört yana savruldu nalı
    umulmadık zamanda kesti birisi bindiği dalı.Günahki en güzel kadındır sizler güzele kanan tabiatın şeytan
    olacaksa yılan doğursun anan say geriye doğru onu ileriye giden yolcu zaman başkasının ızdırabı ile huzur
    bulandır mutsuz insan …

Forum Saati Salı 7 Mayıs 2024 - 3:40