BSDestek ®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BSDestek ®

HERKES BİRGÜN ŞARKIMIZI DİNLEYECEK ®

SAGOPA KAJMER / DESSAS

KADİR
    KADİR
    Bölüm Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 321
    Hobiler : PC
    Meslek : Öğrenci / Lycee4
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : SAGOPA KAJMER / DESSAS Nerdey10
    Takım : SAGOPA KAJMER / DESSAS Fbku5
    Adınız : K@l)!R
    BS Puanınız :
    SAGOPA KAJMER / DESSAS Left_bar_bleue90 / 10090 / 100SAGOPA KAJMER / DESSAS Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Seven sever sevmeyen ....... gider
    Personalized field : SAGOPA KAJMER / DESSAS Bayrakth6

SAGOPA KAJMER / DESSAS Empty SAGOPA KAJMER / DESSAS

Mesaj tarafından KADİR Salı 19 Ağus. 2008 - 11:08

Sagopadır Mahlasım..
    Dinle
    Eğer düşman yoksa bil ki savaş olmaz şehvet edilinen şu zevkler kolay solmaz..Kula yataklık edenler dost
    sayılamaz..Korku ve dehşete kapılanın kalbi yavaş atmaz..
    gürültüyle besLenen kulakta sukut durmaz.Kara sinekler mikrop demek arılar boka konmaz..El yumruğunu
    yemeyen yumruğunu balyoz sanar arlanmaz..Zahmet çeken asla bir kişi olmaz..
    Ekmek elden su göldense tasaya yer kaLmaz..Yabancı görmedikçe köpek delice havlamaz..Yaşama dahil
    oldukça sistemlerin aynı kaLmaz..Derste kopya çekerek alınan notla bi bok olmaz..Önüne hedefi
    koymadıkça amaca tez varılamaz..Hurafelerle yola çıkanlar köprü sonuna ulaşamaz..Akacak olan kan
    ilelebet damarda durmaz..Sapına kadar erkek te olsan kadına el kalkmaz.
    Nakarat x2
    Gerçek Bana bir adım daha yaklaş (yakLaş yakLaş yakLaş)..Gaflet Benden bir adım daha geri at (Aman
    uzak Dur Benden) .. Dessas Ne bu caka bu fiyakalı hal (Ne Bu caka Bu fiyakaLı haL) Yolcu yolunda geri
    gerek hadi yollan..(yoLLan yayLan laN)
    kilidi kırmadıkça sırrın kaPısı açıLamaz..Rabb'im emri verse inan taş üstünde taş kaLmaz..Komutan komut
    vermedikçe esas duruş bozuLamaz..Sago bir kere siler adın tadıma karışamaz..(Nokta) .. yazı Kağıtta yatılı
    söz ağızdan uçar durmaz..
    Dilim tutulmadıkça mikrofonum sır tutmaz.ilim kendini biLmektir..Bilmeyenden haLt oLmaz..Yalan
    söylediysen yanına kâr kalmaz..
    Yalanın ömrü tez biter mumlar yatsı sonuna ışıyamaz..Zahmet etme boştan dolu çıkmaz.Gün gelir bi tatlı
    sözle yılan delikten çıkmaz..Beşikten mezara dek bu gemide aynı tayfa kaLmaz..velceLaLin kalemi yazar
    levhi mahruz okunamaz..Zaman hırsızı çok çalar koluna zincir vurulamaz..Aklım Dünya limanına demir
    atmışsa gemin girdaptan kurtulmaz..Gözümde Nice ırmak saklı akışı durmaz..
    Nakarat x2
    Gerçek Bana bir adım daha yaklaş (yakLaş yakLaş yakLaş)..Gaflet Benden bir adım daha geri at (Aman
    uzak Dur Benden) .. Dessas Ne bu caka bu fiyakalı hal (Ne Bu caka Bu fiyakaLı haL) Yolcu yolunda geri
    gerek hadi yollan..(yollan yayLan laN)
    Adım Yunus
    Mahlasım Sago
    ikincisi kaf Kef
    üçüncüsü küheylan
    Evliya-ı raP
    Arkası yarIn
    Arkası Yarın

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs 2024 - 16:21