BSDestek ®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BSDestek ®

HERKES BİRGÜN ŞARKIMIZI DİNLEYECEK ®

Okul duvarında ******'ün yerine Erdoğan'ın sözleri

KADİR
    KADİR
    Bölüm Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 321
    Hobiler : PC
    Meslek : Öğrenci / Lycee4
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Nerdey10
    Takım : Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Fbku5
    Adınız : K@l)!R
    BS Puanınız :
    Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Seven sever sevmeyen ....... gider
    Personalized field : Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Bayrakth6

Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Empty Okul duvarında ******'ün yerine Erdoğan'ın sözleri

Mesaj tarafından KADİR C.tesi 21 Şub. 2009 - 14:26

Okul duvarında Atatürk'ün yerine Erdoğan'ın sözleri Fft17_mf185352

Gümüşhane’de inşaatı 2006’da tamamlanan Gazipaşa İlköğretim Okulu’nun duvarına, alışılageldiği gibi ******’ün bir vecizesinin değil, Başbakan Erdoğan’ın kenti ziyareti sırasında söylediği sözlerin yer alması tepkilere neden oldu

Okulun spor salonu olarak kullanılan bölümünün duvarında Erdoğan’ın, Gümüşhane’yi ziyaretinde söylediği “Vatan millet, bayrak konusundaki hassasiyetinizi bilen bir kardeşinizim. Bundan dolayı da diyorum ki, Gümüşhane’mizi çok daha farklı bir şekilde imar edeceğiz” cümlesi yer aldı.
    CHP İl Başkanı Erkan Pelit , “Valiye bildirmemize rağmen, o yazı oradan sökülmedi” dedi. AKP İl Başkanı Yusuf Özgün ise, “bir suç unsuru olup olmadığını bilmiyorum” diye konuştu.

milliyet.com.tr

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi 11 Mayıs 2024 - 13:20