BSDestek ®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BSDestek ®

HERKES BİRGÜN ŞARKIMIZI DİNLEYECEK ®

3 posters

TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay...

KarameL
    Forum Demirbaşı

Kadın Mesaj Sayısı : 128
    Hobiler : Kitap
    Meslek : Öğrenci(lise 2)
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Eglenc10
    Takım : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Fbku5
    BS Puanınız :
    TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Vatan Toprağı Kutsaldır..Kaderine Terk Edilemez..
    Personalized field : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Bayrakth6

TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Empty TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay...

Mesaj tarafından KarameL Salı 29 Tem. 2008 - 19:21

10 - 15 gün önce bazı TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olayı size aktarmak istedim.
    Olay Çengelköy'de olmuş. Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister, kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23 yaşında bir kız yardım eder, karşıdan karşıya geçirirken kız aniden bayılır, masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı taksiye atar ve taksiciye, kızım yolda yürürken fenalaştı hemen eve götürmem lazım der.
    Taksiyi ATA 2 sitelerine yakın bir yerde durdurur, taksiciden yardım alarak kızı arabadan indirir komşularından yardım alacağını söyleyerek taksiciye gitmesini söyler.

Taksici oradan uzaklaştıktan kısa bir süre sonra arabanın içinde telefon çalmaya başlar kendi telefonunun çalmadığını anlayan taksici kısa bir aramadan sonra arka koltuğun altına düşmüş olan telefonu bulur,ısrarla çalan telefonu açar telefonda bir erkek vardır. Bu telefon kızıma ait eve gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi siz kimsiniz diye sorar. Telefonu açan taksici kendini tanıtır ve kızınızı annesiyle falanca adrese bıraktım der. Baba hayır annesi yanımda bulunduğun yeri söyle beni kızımı bıraktığın adrese götüreceksin der ve polise haber verir. Polisler baba ve taksici kızı arar ama ne o adreste öyle bir teyze vardır ne de kız ortadadır.

Ertesi günü kız Çengelköy'de MAXİ alışveriş merkezinin önündeki bir çöp konteynerının içinde ölü bulunur. Tüm organları alınmıştır. Otopsi raporuna göre kıza iğne yapılmış ve bayılması sağlanmış.

Aile feryat figan tüm Çengelköy ayağa kalkmış durumda. Allah böyle bir yaşlının belasını versin kime güveneceğiz. Yardım etme güdülerimizi de köreltiyorlar.

Gerçekten yardıma ihtiyacı olanada yardım edemeyeceğiz bunlar gibi soysuzlar yüzünden.
    Allah ailesine sabır versin. Lütfen daha dikkatli olalım, gün geçtikçe böyle olaylar çoğalmakta ve biz neyin nerden geleceğini bilmez halde şans eseri yaşıyoruz.
    UFBAZARRATH
    UFBAZARRATH
    Forum Kurucusu

Forum Kurucusu

Kadın Mesaj Sayısı : 568
    Hobiler : SİYASET KONUŞMAK
    Meslek : avara
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Ac10
    Takım : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Gsgu1
    Adınız : EREN GÜNEŞ
    BS Puanınız :
    TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : BS Destek
    Personalized field : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Bayrakth6

TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Empty Geri: TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay...

Mesaj tarafından UFBAZARRATH Çarş. 30 Tem. 2008 - 9:53

Evet artık yaşlılara bile güvenmemek gerekiyor.

Birde büyük şehirlerde daha neler neler var[b]
    BraveHeart
    BraveHeart
    Seçkin Üyemiz

Erkek Mesaj Sayısı : 52
    Hobiler : Bilgisayar & İnternet
    Meslek : Öğrenci
    Takım : TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Gsgu1
    Adınız : Serhat
    BS Puanınız :
    TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Kişisel Mesajınızı Buraya Yazınız

TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay... Empty Geri: TV kanallarının ana haber bültenlerine çıkan feci bir olay...

Mesaj tarafından BraveHeart Perş. 31 Tem. 2008 - 8:43

DÜnyada Kimseye Güven Kalmadı gülümse

Similar topics

-

Forum Saati Paz 28 Nis. 2024 - 15:34