BSDestek ®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BSDestek ®

HERKES BİRGÜN ŞARKIMIZI DİNLEYECEK ®

2 posters

Windows XP SP3 TÜrkçe

BraveHeart
    BraveHeart
    Seçkin Üyemiz

Erkek Mesaj Sayısı : 52
    Hobiler : Bilgisayar & İnternet
    Meslek : Öğrenci
    Takım : Windows XP SP3 TÜrkçe Gsgu1
    Adınız : Serhat
    BS Puanınız :
    Windows XP SP3 TÜrkçe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Windows XP SP3 TÜrkçe Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Kişisel Mesajınızı Buraya Yazınız
    Personalized field : Windows XP SP3 TÜrkçe Bayrakth6

Windows XP SP3 TÜrkçe Empty Windows XP SP3 TÜrkçe

Mesaj tarafından BraveHeart Paz 27 Tem. 2008 - 22:04

Windows XP SP3 TÜrkçe Berokqe2

Windows XP SP3 TÜrkçe Berokyw0

Buradan indireceğiniz paket *.ISO formatındadır. Arzu ederseniz bunu direk Cd'ye yazdırabilirsiniz.

Ama XP Cd'sine entegre etmek isteyen arkadaşlar, bu *.ISO uzantılı dosyayı WinRAR ya da WinZip programı ile açarak içindeki WINDOWSXP-KB936929-SP3-X86-TRK yazan exe'yi çıkarmak durumundadırlar.

*.ISO uzantılı paketin içeriği :

Dosya boyutu: 366.0 Mb.'tır.

*.exe uzantılı paketin özellikleri :

Dosya boyutu: 302 Mb. (317.674.024 bayt)'tır.

Windows XP SP3 TÜrkçe Berokbw5

Ben kurdum deniyorum. Bana göre ServicePack3 sonrası şimdilik gözlemlediklerim;

Alıntı:
    1) Sistem daha Stable, hızlı ve sakin.

2) Nette sörf daha hızlı ve rahat.

3) Sistem hatalarından biri ile henüz hiç karşılaşmadım.

4) İddia edldiği üzere bu pakette İntenetExplorer7 ve MediaPlayer11 yok. Sadece güncelleştirmeleri vardır.

5) 15 MAYIS 2008 tarihine kadar yaptığım izlenim sonrasında, maalesef ki ServicePac3 yüklendikten sonra Masaüstünü Özelleştir sekmesinde İnternet Explorer seçeneğinin kaybolduğunu gördüm. Bu problemle karşılaşacak arkadaşlar; varolan İnternet Explorer'ı kaldırıp BURADAN İnternet Explorer7'yi tekrar yüklesinler.

Microsft sitesinden alıntı:

Alıntı:
    Özet
    Windows XP SP3, daha önce yayınlanan tüm performans, güvenlik ve kararlılık güncelleştirmelerini birleştirir. Hizmet paketi ayrıca belirli sayıda yeni ve geliştirilmiş işlev de sunar, ancak Windows XP deneyimini önemli ölçüde değiştirmez veya Windows’un yeni sürümlerine ait özellikleri Windows XP’ye taşımaz. Windows XP SP3’ün amaçları şunlardır:
    • Windows XP dağıtmayı sürdüren müşteriler için yeni bir temel sunmak ve tek tek güncelleştirme uygulamanın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırma konusunda bu müşterilere yardımcı olmak.
    • Kullanıcıların Otomatik Güncelleştirmeler ile tek tek güncelleştirmeleri reddederek gözden kaçırmış olabileceği güncelleştirmelerdeki eksikleri gidermek ve Windows Update üzerinden kullanıma sunulmayan güncelleştirmeleri sunmak.
    Windows Vista en gelişmiş güvenlik ve yönetim olanaklarını sunar, ancak şu anda Windows Vista’ya yükseltme yapamayan bilgisayarlar için Windows XP SP3, bu bilgisayarların tüm kullanılabilir güncelleştirmelere sahip olmasını ve Ağ Erişim Koruması (NAP) gibi bazı yeni Windows Server 2008 olanaklarından faydalanmasını sağlar.

Ve İşte Download Linki:

Windows XP SP3 TÜrkçe Hata

Linkleri görebilmeniz için Kayıt olup Mesaj yazmanız gerekmektedir.

Kayıt olmak için Buraya tıklayınız...

KADİR
    KADİR
    Bölüm Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 321
    Hobiler : PC
    Meslek : Öğrenci / Lycee4
    <fieldset><legend>Bilgiler</legend& : Windows XP SP3 TÜrkçe Nerdey10
    Takım : Windows XP SP3 TÜrkçe Fbku5
    Adınız : K@l)!R
    BS Puanınız :
    Windows XP SP3 TÜrkçe Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Windows XP SP3 TÜrkçe Right_bar_bleue

</fieldset></b>Mesaj : Seven sever sevmeyen ....... gider
    Personalized field : Windows XP SP3 TÜrkçe Bayrakth6

Windows XP SP3 TÜrkçe Empty Geri: Windows XP SP3 TÜrkçe

Mesaj tarafından KADİR Salı 5 Ağus. 2008 - 15:41

eyvallah kardeş uğraşmışsın ellerine sağlık kahkaha

Similar topics

-

Forum Saati Perş. 28 Mart 2024 - 21:44